Kocięta

Miot H 2022-08-25

Rodzice:
SC RU*MystiCat’s Silver Yuppie x CH RU*Nemesis GoldenCrystal

18361372_10207231229613890_1005767638_n 


HERA Nechama*PL

BRI ns 22 64 – czarny srebrzysty pręgowany klasycznie zielonooki

DOSTĘPNA

Galeria: 3 tyg & 7 tyg & 12 tyg


HADES Nechama*PL

BRI ns 22 64 – czarny srebrzysty pręgowany klasycznie zielonooki

DOSTĘPNY

Galeria: 3 tyg & 7 tyg & 12 tyg


HERKULES Nechama*PL

BRI ns 22 64 – czarny srebrzysty pręgowany klasycznie zielonooki

DOSTĘPNY

Galeria: 3 tyg & 7 tyg & 12 tyg


HERAKLES Nechama*PL

BRI ns 22 64 – czarny srebrzysty pręgowany klasycznie zielonooki

DOSTĘPNY

Galeria: 3 tyg & 7 tyg & 12 tyg

Nie sprzedajemy kociąt bez rodowodów!!!W trosce o przyszłość naszych maluszków nasza hodowla kieruje się ściśle określonymi zasadami kupna kociaka.

Wszystkie sprzedawane przez nas kocięta posiadają rodowód. Dzięki temu mają Państwo pewność, że są to koty rasowe i spełniają wszelkie standardy rasy.

Kocięta nieprzeznaczone do hodowli tzw. koty na kolanka poddajemy zabiegowi wczesnej kastracji. Zabieg ten nie zagraża zdrowiu maluszka, co potwierdzone zostało przez wielu lekarzy weterynarii. Dzięki temu my mamy pewność, że nasi milusińscy nie trafią do nielegalnych hodowli, a Państwo unikną kosztów zabiegu oraz stresu związanego z jego wykonaniem oraz rekonwalescencją maluszka. Kastracja kotów zmniejsza ryzyko wystąpienia nowotworów macicy oraz jąder, a także oszczędzi Państwu niedogodności, takich jak znaczenie czy ruja.

Wszystkie kocięta opuszczające naszą hodowlę potrafią korzystać z kuwety oraz drapaka.

Każdy kociak otrzyma książeczkę zdrowia, która potwierdza wykonanie koniecznych, dwukrotnych szczepień oraz kilkukrotnego odrobaczenia. Dzięki temu mają Państwo też pewność, że nasze koteczki są pod stałą opieką weterynaryjną.

Wszystkie kocięta posiadają mikrochip.

Kociaki opuszczają hodowle po ukończeniu co najmniej 14 tygodni. Nie dopuszczamy możliwości wcześniejszego wydania kota!

Jeżeli uznamy, że jest to konieczne dla zdrowia i prawidłowego rozwoju maluszka, zastrzegamy sobie prawo do późniejszego wydania kociaka.

Z każdym nabywcą podpisujemy umowę kupna – sprzedaży

 

Nowy właściciel kotka otrzymuje od nas konieczne informacje dotyczące pielęgnacji, żywienia i opieki nad maluszkiem. Ponadto zawsze pozostajemy do dyspozycji nabywcy. Uważamy, że nie ma głupich pytań, dlatego zależy nam, aby w razie jakichkolwiek problemów kontaktować się z naszą hodowlą. Zawsze służymy radą i pomocą.

Nie sprzedajmy kociąt do hodowli klatkowych, sklepów zoologicznych ani laboratoriów.

Każdy kotek otrzymuje od nas wyprawkę. Poza suchą karmą zabierze ze sobą swoje ulubione zabawki, które pozwolą mu się zaaklimatyzować w nowym domu.

Każdy nabywca zobowiązany jest do osobistego odbioru kociaka. Nie wydajemy kociąt osobom trzecim.

Osoby zainteresowane naszymi kociętami zapraszamy do rezerwacji telefonicznej lub za pośrednictwem poczty e-mail.

Jeżeli naszym koteczkiem jest zainteresowany potencjalny nabywca nadajemy mu status „w obserwacji”. Po wpłacie zaliczki w wysokości 30% ustalonej ceny zmieniamy status na „zarezerwowany”. Dopóki status nie zmieni się na „sprzedany” w dalszym ciągu mogą Państwo zgłaszać chęć nabycia kotka. Koszt maluszka na kolanka to 3500 złotych

Zastrzegamy sobie prawo do sprawdzenia potencjalnego, nowego domu maluszka, zanim zdecydujemy się na jego przekazanie.

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy przekazania kociaka bez podania przyczyny.

W trosce o dobro naszych maluszków, jeżeli mamy jakiekolwiek wątpliwości, co do przyszłych właścicieli kotka lub warunkach, w których ma zamieszkać, kociaka nie przekazujemy.

W przypadku rezygnacji z zakupu kociaka z winy nabywcy wpłacony zadatek przepada w całości.

W przypadku zerwania umowy z winy hodowli zadatek zostaje w całości zwrócony kupującemu.

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy wydania kociaka po wpłaceniu zadatku. W takim przypadku jest on natychmiastowo zwracany kupującemu w całości.

Dalsza sprzedaż kociaka jest kategorycznie zabroniona. Podpisując umowę nabywca oświadcza, że przyjmuje tę informację do wiadomości, a niedostosowanie się do powyższego wiąże się ze złamaniem warunków umowy oraz konsekwencjami, jakie z tego wynikają.

W przypadku zdarzeń losowych, w wyniku których kociak z naszej hodowli nie może pozostać w domu nowego właściciela deklarujemy pomoc w znalezieniu dla niego nowego domu, bez względu na czas jaki upłynął od dnia zakupu kocięcia.

Zależy nam na tym, aby kotki z naszej hodowli rozwijały się jak najlepiej, dlatego chętnie odwiedzimy je w nowym domu. Będziemy też wdzięczni za informację na temat wychowania i stanu zdrowia kotka, a także jego zdjęcia.

Informacje dotyczące rozwoju, stanu zdrowia i wyglądu kociaków mają kluczowe znaczenie dla hodowli oraz rozwoju konkretnej linii.

Zależy nam na tym, aby kotki brały udział w wystawach i pokazach kotów, dlatego w razie zainteresowania nowego właściciela, służymy w tej kwestii pomocą.

Koty wyjeżdżające zagranicę muszą odbyć kwarantannę po szczepieniu na wściekliznę.

Małgorzata Warmijak

41-907 Bytom
woj. śląskie, POLSKA

email: nechama1712@gmail.com
Tel. Kom.: +48 884660833
gg: 5893674

Facebook: kliknij